Фінал «Здоровий киянин 2017»

311592244

992223333344445556667128885444222338888222334444466655559999997777333334331
РЕГЛАМЕНТ про проведення ФІНАЛЬНОГО ЕТАПУ VI Київської міської спартакіади «Здоровий киянин»

I. Мета і завдання
Київська міська спартакіада проводиться, як міжгалузевий комплексний захід, спрямований на популяризацію фізичної культури і спорту, пропаганду здорового способу життя, системне оздоровлення киян засобами фізичної культури та планову підготовку спортсменів до фінальної частини Київської міської міжгалузевої спартакіади та Всеукраїнських фінальних галузевих та міжгалузевих спартакіад 2017 року.
Головним завданням Спартакіади є:
— широкого залучення населення до активних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я засобами фізичної культури і спорту і на цій основі досягнення зниження рівня захворювання та зменшення кількості днів непрацездатності;
— активізація фізкультурно-спортивної роботи в усіх ланках системи фізичного виховання масового спорту;
— підвищення якості роботи спортивних секцій, інших оздоровчих груп по підготовці спортсменів для збірної команди галузі для участі у міських і всеукраїнських змаганнях;
— підбиття підсумків роботи профспілкових комітетів і рад колективів фізкультури підприємств, організацій, державних установ на кращу постановку фізкультурно-оздоровчої роботи.

II. Час та місце проведення Спартакіади
Дата: 3-5 листопада 2017 року
Місце проведення: м. Київ, (біля станції метро Лісова) вул. Мілютенка,6а, спортивний комплекс Київського національного торгово-економічного університету.
Резервна спортивна арена: ДОЦ «Славутич», м. Переяслав Хмельницький, Київська область.

III. Керівництво проведення змагань
Загальне керівництво підготовкою та проведенням Спартакіади здійснює організаційний комітет.
Безпосередня підготовка та проведення спартакіади покладається на Київську міську організації фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» та головну суддівську колегію затверджену оргкомітетом.
Всі права на організацію та проведення спартакіади належать Київській міській організації фізкультурно-спортивне товариство «Спартак».

IV. Умови проведення змагань та визначення переможців
Всі змагання проводяться у відповідності до діючих правил змагань з видів спорту.
У ФІНАЛЬНОМУ етапі спартакіади визначаються:
— особиста (командна) першість у кожному виді спорту;
— командна першість з кожного виду спорту серед підприємств і організацій;
— загальнокомандна першість (комплексний залік) серед збірних команд підприємств, організацій, державних установ.
У командних та особистих видах спорту очки нараховуються згідно таблиці у ігрових та особистих видах спорту (додаток 3). До загальнокомандного заліку підприємств і організацій зараховуються результати всіх заявлених команд і спортсменів.У разі однакової кількості очок у двох і більше команд підприємств і організацій, при визначенні командної першості з виду спорту, перевага надається команді, яка має більше послідовно 1.2.3.і т.д. особистих, а в загальнокомандному заліку – командних місць.Головна суддівська колегія Спартакіади визначає загальнокомандну першість серед команд підприємств і організацій галузі. Змагання з видів спорту проводяться за існуючими правилами. До участі у III фінальному етапі спартакіади допускаються 18 кращих команд згідно результатів загальнокомандного заліку кваліфікаційного етапу VI Київської міської спартакіади «Здоровий киянин». Збірна команда має бути укомплектована виключно працівниками даної організації, які досягли віку 18 років. Члени збірних команд України, діючи чемпіони та призери чемпіонатів Світу та Європи до змагань не допускаються.
Кожному учаснику дозволяється брати участь у необмеженій кількості видів спорту Спартакіади. В разі, якщо у встановлений час учасник не з’явився на заявлений вид спорту, учаснику зараховується ПОРАЗКУ і очки не нараховуються.
Всі учасники повинні мати єдину спортивну форму (згідно діючим правилам з видів спорту) тенісні ракетки, шарики для настільного тенісу, фут зальні, волейбольні, баскетбольні м’ячи.Відповідальність за стан здоров’я учасників під час змагань несуть медичні установи за місцем проживання учасників, які дали дозвіл спортсменам для занять фізичною культурою і спортом, а також організації, які направляють команди та окремих спортсменів на змагання.
Контроль за відповідністю заявок, поданих офіційним представником команди, здійснюється Мандатною комісією, склад якої затверджується Київською міською організацією ФСТ «Спартак». В період проведення змагань Мандатна комісія розподіляє своїх представників за всіма видами спорту та проводить вибіркову перевірку учасників змагань на предмет їх роботи в організаціях яку даний спортсмен представляє, звертаючи при цьому увагу на вік учасників, дані про стаж роботи, знання своїх посадових інструкцій та інше.В разі виявлення, під час проведення змагань, невідповідності заявлених учасників змагань вимогам даного Положення, або відмови надати офіційним представником команди (документа, що підтверджує працевлаштування та офіційну роботу даного учасника в організації за яку він виступає) для Головної суддівської колегії в термін до 30 хв. – учаснику та команді, за яку він виступає, зараховується поразка (очки не нараховуються за відповідний вид спорту). Заявочні листи (попередня заявка, поіменна заявка, технічна заявка) які не відповідають вимогам Положення, а також не мають дозволу лікаря – не приймаються.Рішення Головної суддівської колегії є остаточним і оскарженню не підлягає.

V. Програма та умови проведення Фінального етапу VI Київської міської спартакіади «Здоровий киянин»

1. Гирьовий спорт
Змагання особисто-командні. Склад команди 4 спортсмени та тренер-представник.
Вагові категорії-до 70кг, до 80кг, до 90кг, та понад 90кг. Кожний учасник має право брати участь тільки в своїй ваговій категорії. Всі учасники проходять зважування за годину до початку змагань. Змагання проводяться з гирею вагою 24 кг. Вправа «Ривок» виконується правою, а потім лівою руками з перекладанням з однієї в іншу. На виконання вправи дається 10 хвилин. Дозволяється одне здвоювання.Особиста першість визначається за найбільшою сумою виконаних підйомів правою та лівою руками .Командна першість визначається за найбільшою сумою очок, набраних спортсменами.

2. Армспорт
Змагання особисто-командні. Склад команди 4 спортсмени плюс тренер-представник. Вагові категорії до 70 кг, до 80кг., до 90кг., понад 90кг. Кожний учасник має право брати участь тільки в своїй ваговій категорії. Дозволяється одне здвоювання.Змагання проводяться згідно з діючими правилами за системою з вибуванням після двох поразок.
Командне місце визначається за найбільшою сумою очок, набраних спортсменами. У разі рівності очок у декількох команд, переможець визначається за найбільшою кількістю 1,2,3 місць.

3. Футзал
Змагання командні. Змагання проводяться згідно діючих правил. Склад команди 12 спортсменів та один тренер-представник. Система розіграшу визначається головною суддівською колегією. Тривалість гри — 2 тайми по 15 хвилин. За перемогу надається 3 очка, нічия – 1 очко, поразка – 0 очків. Переможець визначається за найбільшою кількістю набраних очок. За умови однакової кількості очок у двох і більше команд, переможець визначається за:
•результатами особистої зустрічі;
•кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;
•більшою кількістю перемог.
При проведенні стикових ігор, в разі нічийного рахунку в основний час, пробивається серія 6- метрових штрафних ударів.

4. Настільний теніс
Змагання особисто-командні. Склад команди 2 спортсмени (1 чоловік і 1 жінка). Система розіграшу визначається головним арбітром на підставі попередніх заявок.
Змагання проводяться за наступними категоріями:
-жіночий розряд
-чоловічий розряд
-парний розряд (чоловік та жінка)

5. Ш ах и
Змагання командні. Склад команди 2 спортсмена ( 1 чоловіки і 1 жінка) та тренер-представник. Час при кожному учаснику 15 хвилин, тривалість туру – 30 хвилин. За перемогу учаснику нараховується 1 очко, нічия – 0,5 очка, програш – 0 очок. Команда переможець визначається за найбільшою кількістю набраних очок усіма гравцями команди. В разі рівності очок перевага надається тій команді, яка має найбільшу кількість командних перемог, а якщо і такий показник рівний, то перемогу здобуває команда, яка перемогла в особистій зустрічі між собою.

6. Волейбол
Склад команди 10 осіб. Змагання проводяться згідно з діючими правилами змагань. Система проведення змагань визначається Головною суддівською колегією в залежності від кількості команд. За перемогу надається 2 очки, поразку – 0 очок. Переможець визначається за найбільшою кількістю набраних очок. При однаковій кількості очок у двох і більше командах, переможець визначається за:
•результатами особистої зустрічі;
•співвідношенням виграних і програних партій у зустрічах між ними.

7. Стрітбол (баскетбол 3х3)
Змагання командні. Склад команди: 4 особи. Система проведення змагань визначається суддівською колегією в залежності від кількості заявлених команд. Тривалість гри 8 хв. або до 11 очок. За кожний закинутий м’яч команда отримує 1 очко, за 3-х очковий м’яч команда отримує – 2 очка.Змагання проводяться згідно діючих правил FIBA 2017.

VI. Нагородження переможців
Команди, які зайняли 1,2,3 місця з видів спорту нагороджуються кубками та пам’ятними дипломами Київської міської організації ФСТ «Спартак». Переможці і призери в особистому заліку з видів спорту нагороджуються медалями і дипломами Київської міської організації ФСТ «Спартак». В змаганнях з футзалу, волейболу, стрітболу додатково нагороджуються кращі гравці за трьома номінаціями.Команда переможець ФІНАЛЬНОГО етапу VI Київської міської Спартакіади «Здоровий киянин» — нагороджуються Перехідним кубком «КУБОК ВИКЛИКУ».Переможець одразу після нагородження має оголосити (на відеозапис) назву двох команд і прізвище та ім’я представників цих команд, яким він «Кидає виклик» на наступний спортивний захід програми «Здоровий киянин» . Відповідальність за участь команд, яким «кинуто виклик» лежить безпосередньо на авторові «ВИКЛИКУ». Умови участі команди зазначенні у Регламенті спортивного заходу і розміщенні на офіційному сайті spartak-fst.kiev.ua В разі, якщо команд володар «Кубку виклику» не стала переможцем у наступному спортивному заході або взагалі не брала участь, то капітан команди, яка є володарем «Кубку виклику» обов’язково має з’явитися на офіційне нагородження та вручити перехідний трофей «Кубок виклику» капітану команди, яка стала переможцем.

VII. Фінансові витрати
Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської державної адміністрації), Київська міська організація фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» передбачають фінансування спартакіади згідно календарного плану та кошторисів.Витрати на безпосереднє проведення фінального етапу VI Київської міської Спартакіади «Здоровий киянин»– здійснюється за рахунок КМО ФСТ «Спартак» шляхом кооперування фінансових внесків команд-учасниць та інших джерел фінансування не заборонених чинним законодавством України. Витрати на проведення медичного огляду учасників спартакіади здійснюється за рахунок організацій або самих учасників.Витрати на екіпірування спортсменів та тренерів здійснюється – за рахунок організацій за яку виступають спортсмени.Витрати на відрядження учасників на час проведення змагань забезпечуються коштом організації, що направляє або за рахунок самих учасників.

VIII. Протести
Представник команди, що подає протест, негайно після закінчення змагань попереджує в усній формі суддю, старшого суддю, які обслуговують змагання та не пізніше 30 хвилин після закінчення змагання подає протест у письмовій формі до головної суддівської колегії Спартакіади та вносить грошову заставу у розмірі 2000 (дві тисячі) грн.Письмовий протест повинен бути вичерпно умотивованим і підписаним представником команди.Протест негайно розглядається головним суддею змагань з виду спорту та головною суддівською колегією Спартакіади, про результати розгляду повідомляють представника команди. В разі, якщо рішення дисциплінарного комітету в повному обсязі задовольняє вимоги позивача – грошова застава повертається позивачу в повному обсязі. Несвоєчасно подані протести не розглядаються.

XI. Дисциплінарні санкції
Офіційний керівники команд несуть повну відповідальність за достовірність заявок, за безпеку і поведінку учасників під час підготовки, проведення та після закінчення змагань спартакіади. В разі нанесення шкоди майну або спортивному інвентарю під час проведення змагань офіційний керівник команди відшкодовує в повному обсязі матеріальні витрати організаторам.Офіційні керівники команд, представники команд, учасники можуть бути притягненні до відповідальності за будь-які випадки недисциплінованої, неетичної поведінки команд та окремих учасників або представників, порушення (невиконання) вимог цього положення.За невідповідність учасника (учасників команд) вимогам цього положення («підставки») Мандатна комісія приймає рішення про відсторонення цього учасника (учасників) від змагань і анулювання його (їх) результатів в особистій першості, а його команді – очки не нараховуються у зазначеному виді спорту.
За кожний встановлений факт неетичної, некоректної або провокаційної поведінки (нецензурні висловлювання або жести) на адресу будь-якого з учасників, організаторів змагань, суддів, вболівальників рішення про покарання приймає Дисциплінарний комітет КМО ФСТ «Спартак» спільно з відповідними КДК федерації спорту м. Києва на підставі письмової доповіді арбітра з виду спорту та ГСК (головної суддівської колегії).Штрафні санкції визначаються зняттям командних очок (від 60 очок) за кожен встановлений факт порушення вимог даного Регламенту та грошовим штрафом з еквівалентом: сума штрафних очок помножена на 20 грн. Команді з виду спорту (футзал, волейбол, стрітбол), яка не з’явилась з будь-яких причин на матч у встановлений календарем час – зараховується ПОРАЗКУ -/+ та нараховується штраф у розмірі 1200 (одна тисяча двісті) грн. Учасник з виду спорту, який не з’явився на змагання (без поважних причин) зараховується ПОРАЗКА, очки не нараховуються та нараховується штраф у розмірі 200 грн. Паління на території спортивних об’єктів заборонено відповідно до діючого законодавства (штраф 20 очок відповідно 200 грн).

X. Порядок та термін подачі заявок
Попередню заявку (додаток 2) на участь у Фінальному етапі IV Київської міської спартакіади «Здоровий киянин» подати на e-mail spartak-kiev@ukr.net, оригінал відправити заказаним листом на адресу: м. Київ, вул. Здолбунівська, 7б, Київська міська організація фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» до 20 вересня 2017 року.
Он-лайн реєстрація учасників відбувається через офіційний сайт: www.spartak-fst.kiev.ua Заявку заповнену за формою для участі у змаганнях з видів спорту необхідно відправити на e-mail: spartak-kiev@ukr.net за сім днів до початку змагань. Оригінал заявки подається до головної суддівської колегії (ГСК) у день проведення змагань. ГСК не прийматиме заявки, які не відповідають вказаній формі.
Директор та головний суддя Спартакіади Токаренко Іван Олександрович, e-mail: v_tokarenko@ukr.net. 067-736-61-02
Детальна інформація про змагання розміщується за 2 місяці до початку на офіційному сайті spartak-fst.kiev.ua.
Результати, фотозвіт та відеосюжет розміщуються на офіційному сайті в термін однієї доби після закінчення змагань.

XI. Безпека та підготовка місць проведення змагань
У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:
— підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
— контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення місць безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія під керівництвом головного судді змагань.

Даний Регламент є офіційним запрошенням для участі в змаганнях.
Медіа парнери: ТРК КИЇВ, UA:ПЕРШИЙ, Телеканал «ZIK».