Меморіал Олега Міненкова

photo2017 МіненковаСлайд27Logo_2Logo_1DSC05418

УЧАСНИКИ:
1.Український державний центр радіочастот
2.Київська міська клінічна лікарня № 6
3.КИЇВЕНЕРГО
4.ДП «АНТОНОВ»
5.УМГ «КИЇВТРАНСГАЗ»
6.півфіналіст кваліфікації «Кубок виклику»
7.півфіналіст кваліфікації «Кубок виклику»
8.півфіналіст кваліфікації «Кубок виклику»
9.півфіналіст кваліфікації «Кубок виклику»

РЕГЛАМЕНТ Чемпіонату міста Києва з футзалу серед збірних команд підприємств, організацій та установ XI «МЕМОРІАЛ ОЛЕГА МІНЕНКОВА» за програмою VI Київської міської спартакіади «Здоровий киянин» — Ліга «MASTERS»

1. Загальні положення
1.1.Даний Регламент встановлює єдиний порядок і правила проведення заходу, фінансове забезпечення, умови формування команд та проведення змагань, визначення переможців, організацію культурних програм.
1.2.Зміни до Регламенту приймаються Організаційним комітетом простою більшістю голосів.

2. Мета та завдання
Чемпіонат з футзалу проводиться з метою встановлення особистих ділових зв’язків працівників та управлінців столичних підприємств, організацій та установ, неформального спілкування та обміну професійним досвідом, налагодження партнерських стосунків, об’єднання для подальшої співпраці та взаємодії у професійної сфери та галузі корпоративного та масового спорту м. Києва.
Завданням Чемпіонату є популяризація активного відпочинку та здорового способу життя серед працівників підприємств, організацій та установ м. Києва, популяризація фут залу у м. Києві та визначення кращих команд в залік V Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».

3. Дата та місце проведення Чемпіонату
Термін проведення – 8-10 вересня 2017 р. – категорія «MASTERS»
Місце проведення — м. Київ, проспект А.Вернадського,32, спортивний комплекс «Наука-Спорт».

4. Учасники Чемпіонату
У чемпіонаті беруть участь команди державних і комунальних підприємств м. Києва, державних установ та комерційних компаній сформовані виключно з працівників і службовців підприємств, установ та організацій.До складу команди дозволяється заявка двох легіонерів (гравці які не є працівниками організації за яку вони виступають). Склад спортивної делегації 12 гравців та 1 тренер-представник.Кожний гравець має підтвердити свою службову посаду та працевлаштувань у зазначеному підприємств, організації або установі, відповідним посвідченням або довідкою з місця роботи завіреною відділом кадрів. Спортивні інструктори (офіційно працевлаштовані) до змагань допускаються.
Відповідальність за стан здоров’я учасників під час змагань покладається на медичні установи, які дали дозвіл спортсменам для занять фізичною культурою і спортом або на самих учасників в разі оформлення відповідної розписки.

5. Арбітраж
Головна суддівська колегія на стадії проведення чемпіонату здійснює:
-чітке виконання графіку проведення змагань;
-арбітраж ігор;
-оперативний розгляд можливих претензій і скарг;
-ухвалення рішень про допуск або відсторонення гравців від змагання (кожний гравець має підтвердити свою службову посаду, відповідним посвідченням або довідкою з місця роботи завіреною відділом кадрів);

8. Система проведення Чемпіонату. Кількісний склад команд Чемпіонату 12-16 команд.
Чемпіонат проводиться в груповому етапу, 2 команди з групи виходять у чвертьфінал, переможці потрапляють у півфінал — матч за 3-тє місце та фіналу.Жеребкування Чемпіонату проводиться 6 вересня 2017 року о 12 годині за адресою вул. Хрещатик,12, 4-й поверх Управління спорту м. Києва – зал засідань.

9. Умови проведення Чемпіонату. Визначення переможців
Змагання проводяться в спортивному комплексі, який має дерев’яне покриття. Розмір майданчика 18 X 40 м.Склад команди: 4 польових гравців та воротар.Місця команд в групах визначаються за найбільшою сумою очок, набраних у всіх зустрічах. За перемогу команді нараховується — 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку — 0. При технічній поразці (перемозі) зараховується рахунок 5:0 (0:5). У випадку рівності очок у двох і більше команд їх місця визначаються за додатковими показниками у наступній послідовності:
1) кращі результати в особистих зустрічах з конкурентом (з конкурентами);
2) більшу кількість перемог у всіх матчах;
3) кращу різницю забитих та пропущених м’ячів в усіх матчах;
4) більшу кількість забитих м’ячів.
5) при абсолютній рівності цих показників місця команд визначаються жеребкуванням.
У разі нічийного результату у півфіналі та фіналі переможець визначається у серії з трьох післяматчевих шести метрових ударів, згідно правил гри у футзал (без додаткового часу).
Тривалість ігор:
— груповий етап – 2 тайми по 15 хвилин;
— півфінал та фінал 2 х 15 хв.
Перерва між таймами у всіх матчах — до 5 хвилин. Команда має право взяти однохвилинний тайм-аут в кожному таймі.
Арбітраж матчів здійснюється відповідно до правил гри в футзал, затверджений ФІФА. Допускаються спрощення, зазначені в даному Регламенті.Після 5 фолів та кожного наступного фолу пробивається 10-метровий штрафний удар. Гравець, якого вилучено з поля, дискваліфікується на одну гру, а команда 2 хвилини грає в меншості або до забитого гола. Футболіст, який отримав два попередження в одній грі, з поля вилучається, але до наступної гри допускається. Футболіст, вилучений з поля за разове грубе порушення («пряма» червона картка), пропускає наступну гру. Представники команд мають право разом з арбітрами перевірити картку кожного з футболістів команди-суперниці. Претензії по арбітражу гри та суперечки під час проведення гри розглядаються і вирішуються головою суддівської колегії заходу на підставі письмового протесту офіційного представника команди, яке подається не пізніше 30 хв. після закінчення матчу.
Рішення голови оргкомітету є остаточним і оскарженню не підлягає. Кожна команда повинна мати єдину форму. На футболці гравця повинен бути номер, відповідний тому, який значиться за гравцем у рапорті арбітра. При заміні воротаря на польового гравця допускається використання манишки.Манишка повинна не збігатись за кольором з формою граючих команд, включаючи воротаря команди-суперниці. Якщо команди, що зустрічаються, мають ігрову форму однакового кольору, змінює форму та команда, яка стоїть першою у календарі. Командам, що не з’явилися на гру або залишили поле до того, як пролунав фінальний свисток, зараховується технічна поразка (0:5), а команді-суперниці – перемога (5:0). Команда, яка не з’явилася на одну з ігор, до участі в подальших змаганнях не допускається. Команди самостійно чи за домовленістю не можуть змінювати умови проведення Чемпіонату, викладені у цьому Регламенті.

10. Фінансові зобов’язання
Всі витрати на підготовку та проведення Чемпіонату здійснюються за рахунок ДП «УДЦР» та частково за рахунок КМО ФСТ «Спартак» шляхом кооперування благодійних внесків команд учасниць та інших джерел фінансування не заборонених чинним законодавством України. Витрати на придбання спортивної форми та відрядження учасників змагань (проїзд, харчування, проживання) за рахунок організацій, що відряджають або за власний рахунок учасника.Витрати на проведення медичного обстеження учасників чемпіонату – за рахунок організацій, які представляють збірну команду або за власний рахунок кожного учасника.

11. Нагородження
Команда-переможець нагороджується перехідним «Кубком Виклику». Футбольні команди, які зайняли 1,2,3 місця нагороджуються кубками, а їх гравці — відповідними медалями. Проводиться нагородження у номінаціях : «Кращий гравець», «Кращий бомбардир», «Кращий воротар», «Кращий захисник», «Кращий нападник», «Приз глядацьких симпатій», «Кращий арбітр», «Соціальна відповідальність», «Меценат». Оргкомітет залишає за собою право заохочувати призами збірні команди та окремих учасників згідно затверджених номінацій.

12. Протести
Представник команди, що подає протест, негайно після закінчення змагань попереджує в усній формі суддю, старшого суддю, які обслуговують змагання та не пізніше 30 хвилин після закінчення змагання подає протест у письмовій формі до головної суддівської колегії змагань. Письмовий протест повинен бути вичерпно умотивованим і підписаним представником команди. Протест негайно розглядається головним суддею змагань про результати розгляду повідомляють представника команди. Несвоєчасно подані протести не розглядаються.

13. Дисциплінарні санкції
Офіційний керівники команд несуть повну відповідальність за достовірність заявок, за безпеку і поведінку учасників під час підготовки, проведення та після закінчення змагань. В разі нанесення шкоди майну або спортивному інвентарю під час проведення змагань офіційний керівник команди, несе повну матеріальну відповідальність за відшкодування в повному обсязі матеріальних витрат організаторам.Офіційні керівники команд, представники команд, учасники можуть бути притягненні до відповідальності за будь-які випадки недисциплінованої, неетичної поведінки команд та окремих учасників або представників, порушення (невиконання) вимог цього Регламенту.За кожний встановлений факт неетичної, некоректної або провокаційної поведінки (нецензурні висловлювання або жести) на адресу будь-якого з учасників, організаторів змагань, арбітрів, вболівальників рішення про покарання приймає Дисциплінарний комітет КМО ФСТ «Спартак» спільно з відповідними КДК федерації спорту м. Києва на підставі письмової доповіді арбітра та ГСК (головної суддівської колегії). Паління на території спортивних об’єктів заборонено відповідно до діючого законодавства. Команда, яка не з’явилась з будь-яких причин на матч у встановлений календарем час – зараховується ПОРАЗКУ 5-0 та нараховується штраф у розмірі 1200 (одна тисяча двісті) грн.

14. Безпека при проведенні змагань
Змагання проводяться у відповідності до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025.

15. Контакт-центр
Контакт-центр Чемпіонату очолює виконавчий директор Київської міської спартакіади «Здоровий киянин» Токаренко Іван Олександрович тел. 067-736-61-02 spartak-kiev@ukr.net
Офіційний сайт чемпіонату: http://spartak-fst.kiev.ua/
Контакт-центр здійснює:
— надання консультацій і роз’яснень (у телефонному режимі, електронною поштою, через сайт) представникам команд з питань, що стосуються підготовки до участі у чемпіонаті;
— вирішення організаційних питань, що стосуються виконання програми заходу;
— надання допомоги учасникам з питань інформаційного і сервісного обслуговування під час проведення чемпіонату.

16. Порядок оформлення заявок команд
Попередню заявку команда має надіслати в електронній формі у форматі документу Word на e-mail контакт-центру організатора spartak-kiev@ukr.net в термін не пізніше, чим за 20 днів до дати початку відповідної категорії Чемпіонату. В ній вказуються: фото кожного потенційного гравця, прізвище, ім’я та по батькові (повністю), дата народження, посада гравців. Форма листа-заявки є Додатком 1 до даного Регламенту. Разом з попередньою заявкою команда направляє організатору офіційний логотип компанії у векторному форматі. А також фотографії кожного заявленого гравця з підписом — П.І.Б. та фотографію команди у форматі jpg. Без попередньої заявки команди до участі в Чемпіонат не допускаються. Заявки, що не відповідають встановленому зразку, не розглядаються. Остаточна заявка команди завіряється керівником компанії і реєструється в суддівській колегії у день проведення наради представників команд та жеребкування 6 вересня 2017 року. Заявка повинна мати наступну інформацію:
— офіційна назва команди;
— прізвище, ім’я та по батькові не більше 12 гравців – виключно з числа поданих у попередній заявці;
— дати народження гравців;
— посада;
— допуск лікаря по кожному гравцю команди.
Без остаточної заявки команда до участі в чемпіонаті не допускається.
Працівники, які не внесені до попередньої заявки, до участі в турнірі не допускаються.
При допуску до змагань команди, кожен її гравець отримує «Акредитаційну картку учасника чемпіонату», яку зобов’язаний надавати на вимогу головного судді змагань, арбітра матчу, представника команди-суперниці. Акредитаційна картка учасника чемпіонату видається на підставі паспорту та копії трудової книжки завірену начальником відділу кадрів. У разі виявлення порушень вимог до розділу «Учасники чемпіонату» даного Регламенту, команда знімається з Чемпіонату та їй зараховується технічна поразка (0:5) у всіх зіграних матчах.

17. Інше
Усі питання, що виникають у ході проведення заходу, вирішуються організатором заходу.
Усі пропозиції й доповнення щодо Регламенту про проведення Чемпіонату та інші побажання стосовно даного заходу надаються до Організаційного комітету наступними способами:
— у телефонному режимі або електронною поштою через Контакт-центр;
— шляхом розміщення інформації на сторінці Чемпіонату на сайті компанії-організатора http://spartak-fst.kiev.ua/
— Регламент про проведення чемпіонату є дійсним під час підготовки та проведення чемпіонату 2017 року. Перегляд Регламенту допускається лише більшістю голосів (у тому числі і заочно) усіх представників команд-учасників чемпіонату, які надіслали попередню заявку на участь у чемпіонаті.

ДАНИЙ РЕГЛАМЕНТ Є ОФІЦІЙНИМ ЗАПРОШЕННЯМ НА ЗМАГАННЯ