Меморіал Олега Міненкова

Чемпіонату Києва з фут залу серед підприємств, організацій та установ
XI «МЕМОРІАЛ ОЛЕГА МІНЕНКОВА»
Слайд1Слайд2Слайд3Слайд4Слайд5Слайд6

Слайд7Слайд7Слайд8Minem
8-10 вересня 2017 року в спортивному комплексі «Наука-Спорт» проводився черговий етап VI Київської міської спартакіади «ЗДОРОВИЙ КИЯНИН»—Чемпіонат міста Києва з футзалу XI «Меморіал Олега Міненкова». Але це був не просто турнір—ці змагання проходили в пам’ять людині, яка зробила чимало для розвитку спорту в Києві, а саме він започаткував фізкультурно-спортивний рух в Центрі «УКРЧАСТОТНАГЛЯД» та завдяки йому була створена футбольна команда Центру «УДЦР». В пам’ять такій великій людині починаючи з 2007 року за ініціативи керівництва Українського державного центру радіочастот та організаційної підтримки Київської міської організації ФСТ «Спартак», було вперше проведено турнір «Меморіал Олега Міненкова».
Кожного року команди змагаються за честь внести своє ім’я на кубок створений в честь Олега Міненкова. Мабуть не варто казати, що найчастіше в цьому турнірі перемагала команда «УДЦР». Шість разів вони піднімали над головою головний приз, вшановуючи пам’ять свого фундатора. В цьому році турнір об’єднав вісім команд , а саме: «Київська міська клінічна лікарня № 6», «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР РАДІОЧАСТОТ», «КИЇВЕНЕРГО», «КИЇВХЛІБ», «КИЇВСТАР», «СБЕРБАНК», Державна аудиторська служба України та «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» .
За Регламентом Чемпіонату учасників поділили на дві групи, по чотири в кожній. В групах команди грали між собою, і дві найкращі проходили в півфінал. Чемпіонат розпочався в п’ятницю ввечері. Відзначився цьогорічний турнір одразу двома неявками команд «Медицина катастроф» та команди «КИЇВСТАР» в першій ігровий день. Далі були дві впевнені перемоги лідерів турніру УДЦР переміг столичних ревізорів з рахунком 6-0, а діючий володар кубку «Міненкова» Київська лікарня №6 обіграла банкірів «СБЕРБАНКУ» з рахунком 7-0.
В другий день все відбувалося по плану і без сюрпризів, фаворити перемагали, слабші команди отримували досвід та емоції від турніру. Глядачам запам’ятався матч лідерів групи В між командами УДЦР та КМКЛ № 6 впевнено перемагаючи протягом гри зв’язківці наприкінці втратили ініціативу та поступились лікарям з рахунком 5-4.
Заключний, фінальний, день турніру запам’ятається учасникам надовго. У першому півфіналі напружена гра між КИЇВЕНЕРГО та УДЦР закінчилась з нічийним рахунком 0-0 і тільки у серії післяматчевих пенальті пощастило господарям турніру команді УДЦР (пенальті 2-3 на користь УДЦР). У другому півфіналі лікарі впевнено переграли команду КИЇВХЛІБ з рахунком 4-1 та вийшли у фінал. Дуже цікавою вийшла гра за 3 місце між командами КИЇВЕНЕРГО та КИЇВХЛІБ. У підсумку нічия 2-2, післяматчеві пенальті і знов фортуна відвернулась від КИЇВЕНЕРГО. Вперше в історії турніру «Меморіал Олега Міненкова» — команда КИЇВХЛІБ посідає третє призове місце. У фінальному матчі зустрілись давні футзальні дуелянти Український державний центр радіочастот та Київська міська клінічна лікарня № 6. Нагадуємо Вам, що у минулому році КМКЛ № 6 розгромив у фіналі УДЦР з рахунком 10-2. Тому цього року морально-психологічний настрій команди УДЦР відчувався дуже сильно і зв’язківці виходили на гру з явним бажанням взяти реванш у лікарів. Фінальна гра була дуже обережна, коректна по відношенню до суперників і доволі цікава на голи. Фінальний свисток арбітра національної категорії Антона Ноєва (м. Запоріжжя) зафіксував перемогу Українського центру радіочастот з рахунком 5-3.
На церемонії нагородження футзалістів з вітальним словом виступив генеральний директор Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» Володимир Корсун. А далі все по традиційному сценарію: нагородження кращих гравців, команди і КУБОК ВИКЛИКУ. Капітан команди УДЦР кинув виклик столичним фармацевтам на перші спортивні ігри фармацевтичних компаній «FARMAK CHALLENGE», які відбудуться 23 вересня 2017 року в м. Києві. А нам залишається лише чекати і звичайно тренуватись.
Побачимось та почуємось 23 вересня на «FARMAK CHALLENGE»!
Київська міська організація ФСТ «Спартак» висловлює подяку за сприяння в організації Чемпіонату:
-Володимиру Корсуну — гендиректору ДП «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР РАДІОЧАСТОТ»
-Ларисі Канаровській – голові Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я
-Тетяні Ткач – голові профкому ПАТ «КИЇВХЛІБ»
-В’ячеславу Слепневу – спорт інструктору ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»
-Олександру Зайцу – тім-лідеру команди «СБЕРБАНК»
-Анастасії Ковтун – тім-лідеру команди «КИЇВСТАР»
-Анатолію Кржевіну – директору спорткомплексу «НАУКА-СПОРТ»
-Руслану Свірину – головному редактору спортивних новин ТК «КИЇВ»
З повагою,Іван Токаренко ініціатор і організатор Спартакіади «Здоровий киянин»
(заступник голови Київської міської організації ФСТ «Спартак»)

ВІДЕОАРХІВ ТУРНІРУ «МЕМОРІАЛ ОЛЕГА МІНЕНКОВА»