KYIV POST GAMES

KYIV POST GAMES
РЕГЛАМЕНТ Київської міської спартакіади працівників поштового зв’язку «KYIV POST GAMES»
VI Київської міської спартакіади «Здоровий киянин»

1. Мета та завдання.
Спартакіада проводиться з метою:
-широкого залучення працівників до активних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я засобами фізичної культури і спорту і на цій основі досягнення зниження рівня захворювання та зменшення кількості днів непрацездатності, зміцнення здоров’я працівників засобами фізичної культури;
-створення умов для підвищення рівня фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи в трудових колективах;
-пропаганди фізичної культури і спорту серед працівників, орієнтації їх на здоровий спосіб життя;
-відбір кращих спортсменів з метою формування збірних команд для участі у міських та Всеукраїнських галузевих спартакіадах;
-визначення кращих збірних команд в залік V Київської міської спартакіади «Здоровий киянин».

2.Керівництво проведення змагань
Керівництво з підготовки та проведення спартакіади здійснює Київська міська організація фізкультурно-спортивне товариство «Спартак». Безпосереднє проведення спартакіади покладається на головну суддівську колегію, затверджену Київською міською організацією ФСТ «Спартак».Виконавчий директор Спартакіади – Токаренко Іван Олександрович.
Всі права на організацію і проведення змагань, використання назви проекту, медіа прав належать Київській міській організації ФСТ «Спартак».

3. Час та місце проведення
Термін проведення 1-2 вересня 2017 р.Місце проведення – м. Київ, (станція М. Лісова), вул. Мілютенка, 6а, спортивний комплекс Київського національного торгово-економічного університету.

4. Програма та умови проведення
В програмі спартакіади: волейбол, армспорт, гирьовий спорт, теніс настільний, шашки, легкоатлетичний крос.
Змагання з видів спорту проводяться згідно з діючими правилами змагань.До участі у спартакіади допускаються збірні команди підприємств, публічних акціонерних товариств, організацій різних форм власності та галузевих профспілок, які укомплектовані виключно працівниками даної організації і досягли віку 18 років. До складу команди не допускаються учні ліцеїв, студентська молодь та спортсмени – які є Членами збірних команд України, діючи чемпіони та призери чемпіонатів Світу та Європи.Кожному учаснику дозволяється брати участь не більш ніж у двох видах програми спартакіади, але у вільний від виступу час.Всі учасники повинні мати єдину спортивну форму, тенісні ракетки.
Відповідальність за стан здоров’я учасників під час змагань несуть медичні установи за місцем проживання учасників, які дали дозвіл спортсменам для занять фізичною культурою і спортом, а також організації, які направляють команди та окремих спортсменів на змагання.Контроль за відповідністю заявок, поданих збірними командами-учасницями змагань, здійснюється Мандатною комісією, склад якої затверджується Київською міською організацією ФСТ «Спартак». В період проведення змагань Мандатна комісія розподіляє своїх представників за всіма видами спорту та проводить вибіркову перевірку учасників змагань на предмет їх роботи в організації за яку він виступає, звертаючи при цьому увагу на вік учасників, дані про стаж роботи, знання своїх посадових інструкцій та інше.В разі виявлення, під час проведення змагань, невідповідності заявлених учасників змагань вимогам даного Регламенту, або відмови надати офіційним представником команди (вищезазначених документів) для Головної суддівської колегії в термін до 30 хв. – учаснику та команді, за яку він виступає, зараховується поразка (очки не нараховуються за відповідний вид спорту).Члени Мандатної комісії повинні прибути на місце проведення змагань за годину до початку реєстрації учасників.Рішення Головної суддівської колегії є остаточним і оскарженню не підлягає.

5. Програма змагань
Волейбол
Змагання командні. Склад команди: 10 осіб незалежно від статі. Система проведення змагань визначається суддівською колегією в залежності від кількості заявлених команд. Змагання проводяться з 3-х партій. При виграних 2-х партіях, третя не проводиться. У разі рівної кількості очок у двох і більше команд перевагу дістає команда, яка має кращі показники між ними (кількість перемог, краще співвідношення виграних партій до програних).

Армспорт
Змагання особисто-командні . Склад команди — 3 чоловіки. Учасники проходять зважування за 1 годину до початку змагань. Вагові категорії: до 70 кг, до 90 кг, понад 90кг. Змагання проводяться згідно з діючими правилами за системою з вибуванням після двох поразок. Кожному учаснику дозволяється приймати участь у відповідній ваговій категорії.До командного заліку зараховується сума очок 3-х учасників. За кожного не виставленого учасника очки не нараховуються. У разі рівності очок у декількох команд, переможець визначається за найбільшою кількістю 1,2,3 місць.

Гирьовий спорт
Змагання особисто-командні. Склад команди –3чоловіка. Вагові категорії : до 70 кг, до 90 кг. понад 90 кг. Всі учасники проходять зважування за 1 годину до початку змагань. Кожному учаснику дозволяється приймати участь тільки у відповідній ваговій категорії. Під час зважування відбувається жеребкування. Змагання проводяться з гирею 24 кг. Кожному учаснику на виконання вправи виділяється 10 хвилин. Вправа «ривок» виконується в один прийом однією потім другою рукою. Особиста першість визначається за сумою підйомів лівою і правою руками у кожній ваговій категорії. До командного заліку зараховується сума очок 3-х учасників. За кожного не виставленого учасника очки не нараховуються.

Теніс настільний
Змагання особисті, з командним заліком. Склад команди — 2 особи (1 чоловік та 1 жінка).
Особистий розряд — проводиться згідно з діючими правилами окремо серед чоловіків та жінок. Систему проведення визначає головний суддя змагань.Змішаний парний розряд — склад команди 1 чоловік та 1 жінка. Систему проведення визначає головний суддя змагань.До командного заліку зараховується сума очок кращих результатів:
-чоловічого розряду
-жіночого розряду
-парного розряду.
За кожного не виставленого учасника очки не нараховуються. У разі рівності очок у декількох команд, переможець визначається за найбільшою кількістю 1,2,3 місць.

Легкоатлетичний крос
Змагання особисті з командним заліком. До командного заліку зараховується кращий результат у кожному виді програми. Кожний учасник має право брати участь у необмеженій кількості видів. Змагання проводяться у наступних вікових категоріях до 35 років та 35 +.
Програма змагань:
Чоловіки — 1000 м.
Жінки — 500 м.
В залежності від рішення Головної суддівської колегії змагання з бігу можуть проводитись в два етапи (попередній забіг та фінальний забіг): якщо спортсмен має результат в першому забігу, а в фіналі його дискваліфіковано за фальстарт, або він знятий лікарем, чи через інші, незалежні від нього обставини (падіння і т.д.) він не зміг фінішувати, то йому надаються очки за останнє фінальне місце.

Шашки
Змагання особисті з командним заліком. До командного заліку зараховується кращий результат «жіночого розряду» та кращий результат «чоловічого розряду». Змагання проводяться згідно з діючими правилами. Контрольний час – 15 хвилин кожному учаснику до повного закінчення партії, час туру – 30 хвилин.

6. Умови визначення переможців та нагородження.
У змаганнях спартакіади визначаються:
— особиста першість у кожному виді програми;
— командна першість з видів спорту (футзал, теніс настільний, армспорт, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос та шашки);
— загальнокомандна першість серед збірних команд.
Особиста першість у кожному виді програми визначається згідно з діючими правилами змагань з видів спорту.
У кожному виді програми учаснику нараховуються очки згідно таблиці (додаток 1).
Загальнокомандне першість визначається за найбільшою сумою очок, набраних учасниками у 6 видах спорту (волейбол, теніс настільний, гирьовий спорт, армспорт, легка атлетика, шашки).
При однаковій кількості очок у двох або більше команд у загальнокомандному заліку перевага надається команді, яка має більше особистих І, ІІ, ІІІ і т.д. місць.
Команди, які посіли І, ІІ, ІІІ місця у загальнокомандному заліку нагороджуються кубками і дипломами.
Спортсмени, які посіли І, ІІ, ІІІ місце в особистій першості в кожному виді програми з видів спорту, нагороджуються медалями та дипломами відповідного ступеню.
Кращі гравці за 4-ма номінаціями з волейбол (кращий воротар, кращий бомбардир, кращий гравець, приз глядацьких симпатій), яких визначить Головна суддівська колегія та Оргкомітет, нагороджуються пам’ятними призами та дипломами.
Оргкомітет залишає за собою право заохочувати призами збірні команди та окремих учасників згідно затверджених номінацій.

7. Фінансові витрати
Всі витрати на підготовку та проведення Спартакіади здійснюються за рахунок КМО ФСТ «Спартак» шляхом кооперування благодійних внесків команд учасниць та інших джерел фінансування не заборонених чинним законодавством.
Фінансування відряджень учасників змагань (проїзд, проживання, добові в дорозі) та придбання спортивної форми і спортивного інвентарю забезпечується коштом організацій, що їх направляють.Медичне обстеження учасників спартакіади забезпечується коштом організацій, що їх направляють або за рахунок самих учасників.

8. Протести
Представник команди, що подає протест, негайно після закінчення змагань попереджує в усній формі суддю, старшого суддю, які обслуговують змагання та не пізніше 30 хвилин після закінчення змагання подає протест у письмовій формі до головної суддівської колегії Спартакіади.Письмовий протест повинен бути вичерпно умотивованим і підписаним представником команди.Протест негайно розглядається дисциплінарним комітетом спільно з головною суддівською колегією Спартакіади, про результати розгляду повідомляють представника команди.
Несвоєчасно подані протести не розглядаються.

9. Дисциплінарні санкції
Офіційний керівники команд несуть повну відповідальність за достовірність заявок, за безпеку і поведінку учасників під час підготовки, проведення та після закінчення змагань спартакіади. В разі нанесення шкоди майну або спортивному інвентарю під час проведення змагань офіційний керівник команди відшкодовує в повному обсязі матеріальні витрати організаторам.Офіційні керівники команд, представники команд, учасники можуть бути притягненні до відповідальності за будь-які випадки недисциплінованої, неетичної поведінки команд та окремих учасників або представників, порушення (невиконання) вимог цього Регламенту.За невідповідність учасника (учасників команд) вимогам цього положення («підставки») Мандатна комісія приймає рішення про відсторонення цього учасника (учасників) від змагань і анулювання його (їх) результатів в особистій першості, а його команді – очки не нараховуються у зазначеному виді спорту.
За кожний встановлений факт неетичної, некоректної або провокаційної поведінки (нецензурні висловлювання або жести) на адресу будь-якого з учасників, організаторів змагань, суддів, вболівальників рішення про покарання приймає Дисциплінарний комітет на підставі письмової доповіді ГСК (головної суддівської колегії).Штрафні санкції визначаються зняттям командних очок (від 60 очок) за кожен встановлений факт порушення вимог даного Регламенту.Паління на території спортивних об’єктів заборонено відповідно до діючого законодавства .

10. Порядок і строки подання заявок
Попередню заявку (додаток 2) на участь у спартакіаді відправити на e-mail: spartak-kiev@ukr.net до «20» серпня 2017р.Іменна заявка (додаток 2 обов’язково з печаткою та підписом лікаря) та технічна заявка (додаток 3) на кожен вид спорту окремо з відповідними документами (службове посвідчення або довідка з місця роботи і паспорт ) безпосередньо подаються до мандатної комісії представником команди (тренером) в день приїзду команди на змагання. Заявки та підтверджуючи документи, що не відповідають вимогам даного Регламенту не приймаються, відповідно учасник до змагань не допускається.

11. Безпека при проведенні Спартакіади
Спартакіада проводиться у відповідності до Положення про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025.

ДАНИЙ РЕГЛАМЕНТ Є ОФІЦІЙНИМ ЗАПРОШЕННЯМ НА ЗМАГАННЯ